Burde Publishing AB

Besöksadress
Mårdvägen 2
SE-352 45 Växjö

Postadress
Box 3101
SE-350 43 Växjö

Tel: +46 (0)470 - 70 94 50
Kallelsekort för tandläkare: knappval 1
Order/Kundtjänst: knappval 2
Profilförsäljning: knappval 3
Ekonomi: knappval 4
(OBS: Försäljning sker endast via återförsäljare)

E-post: info@burde.com
E-post order: order@burde.com (för registrerade återförsäljare)

burde-map

Kundtjänst

Csilla Szekely

Kundtjänst / Ekonomi
csilla.szekely@burde.com

Julia Johannisson

Administrativ Koordinator
julia.johannisson@burde.com

Martin Mayer

International Sales / Kundtjänst
martin.mayer@burde.com

Åsa Mård

Administrativ Chef
asa.mard@burde.com

Försäljning

Mattias Helin

Sales Director
Tel: +46 (0)470 - 70 94 70
Mob: +46 (0)76 832 96 36
mattias.helin@burde.com

Hugo Pettersson

Distriktssäljare Södra Sverige
Tel: +46 (0)470 - 55 67 82
Mob: +46 (0)72 - 644 22 20
hugo.pettersson@burde.com

Josefin Österling (föräldraledig)

Distriktssäljare Detalj
Tel: +46 (0)470 - 70 95 30
Mob: +46 (0)70 557 95 30
josefin.osterling@burde.com

Camilla Söderlund

Distriktssäljare Detalj
Tel: +46 (0)470 - 70 94 72
Mob: +46 (0)70 235 99 00
camilla.soderlund@burde.com

Profil

Lena Ullgren

Profilförsäljning
Tel: +46 (0)470 - 70 94 83
Mob: +46 (0)70 - 679 94 83
lena.ullgren@burde.com

John Löfstrand

Profilförsäljning
Tel: +46 (0)470 - 70 94 62
Mob: +46 (0)72 - 660 33 68
john.lofstrand@burde.com