Doodle I A5 ugekalender 2026
Doodle I A5 ugekalender 2026
SKU:26227000
Regular price
$19.99
Sale price
$19.99
Regular price
$19.99
Kreativ kalender med kartonomslag med et fint tryk, som du selv kan farvelægge – en unik mulighed for at gøre kalenderen helt din egen. Kalenderen er spiralbundet, som gør den nem at bladre i, og så er den inddelt med en uge pr. opslag. Kalenderen kan med fordel bruges som en bulletjournal, og du får rig mulighed for at skabe dine egne lister og sætte kulør på din daglige planlægning. Kalenderen er det perfekte planlægningsværktøj til dig, som vil hygge sig med sin kalender. Brug den til at markere mærkedage med farverige stickers, lav madplaner for hele ugen, track dine træninger og hold styr på alle dine aktiviteter. Kun fantasien sætter grænser. Kalenderen indeholder desuden stickersark, ugekalender, oversigtkalendere, diverse notatsider, lomme til løse papirer samt lynopslag med lineal.
Low stock
DECO Trust badge
Manage Trust badge
- Turn on embed
- Create a DECO Trust badge from our app
- Select a matching position
Couldn't load pickup availability
Specifications
Specifications
| Property | Value |
|---|---|
| Calendarium start | 1/1/2026 |
| Calendarium stop | 12/31/2026 |
| Number of pages | 160 |
| Length | 212 mm |
| Width | 167 mm |
| Height | 21 mm |
| Format | A5 |
| Layout breakdown | Week/Spread |
| Cover material | Cardboard with smooth surface |
| Binding colour | White |
| Elastic type | Round |
| Elastic colour | White |
| Interior paper weight gsm | 120 |
| FSC Mix | FSC® |
| EAN | 5700866227003 |
Delivery
Delivery
We offer a variety of shipping partners and delivery methods to suit your needs. The available options depend on the weight of your order as well as your postcode and region. All our deliveries are trackable, giving you full visibility from dispatch to arrival.
Returns
Returns
We offer a free 30-day return policy from the day you receive your item.

